Skip to content Skip to footer
Urbanistické řešení

Novostavby rodinných domů v ul. Antonína Václavíka v Pozlovicích vzhledem k urbanistickému měřítku dané lokality netvoří jeden objekt, ale jsou rozděleny do 4 oddělených skupin. Jednotlivá sdružení domů tak nevytváří optickou bariéru v prostoru a hezky zapadají do urbanistické struktury okolí.

Navazujeme na již vybudovanou infrastrukturu ulice A. Václavíka. S jejich výstavbou souvisí odstranění části dosavadní zeleně v místě budoucí zástavby a vybudování nových sjezdů na stávající komunikaci.

Stání pro auta

Každý RD 4+kk má před vstupem 2 odstavná stání v zatravňovací dlažbě. Přístupové chodníky v zámkové dlažbě.

Co nás čeká

Harmonogram

07/2024
Zahájení výstavby
04/2025
Hrubá stavba
10/2025
Kolaudace
12/2025
K nastěhování

Dispoziční a provozní řešení

Rodinné domy (4+kk) jsou řešeny s jedním nadzemním a jedním podzemním podlažím. Všechny domy mají totožné dispozice a půdorys. Liší se jen typem použité fasády. Kryté zádveří z ulice plynule přechází do přístřešku pro auto. Vstup je přes kryté zádveří. Ze zádveří přístupná komora pro ukládání sezónních potřeb s elektrickým kotlem a se zásobníkem pro ohřev. Ze vstupní chodby je pak dále přístupné schodiště, samostatné WC a jedna ložnice. Obytná část je tvořena kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem v rámci jednoho otevřeného prostoru, členěného nábytkovými sestavami. Na obývací pokoj navazuje venkovní terasa.

V podzemním podlaží jsou situovány 2 ložnice se šatnami, koupelna a samostatné WC. Ložnice jsou orientovány jihovýchodním směrem a otevírají se do zahrady s výhledem na stávající les. Součástí je rovněž terasa na úrovni 1.PP přístupná z obou ložnic.

Financování nového bydlení

100.000,- Kč

  • rezervační poplatek dle velikosti domu uhradíte do 7 dní od podpisu rezervační smlouvy.

Do 30 dnů

  • od podpisu rezervační smlouvy uzavíráte smlouvu o smlouvě budoucí.

15% z ceny domu

  • zaplatíte do 14 dní od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Částka je snížena o rezervační poplatek.
50% z ceny domu
  • zaplatíte při přepisu pozemku a po dokončení hrubé stavby podzemního podlaží
  • zajištění hypotéky
35% z ceny domu
  • zaplatíte po kolaudaci a předání stavby
  • Při financování Vaší nemovitosti rádi nabídneme naše profesionální finanční služby. Dlouhodobě a bez problémů spolupracujeme s renomovanými bankami na trhu, pomůžeme Vám vybrat.
  • Ochotně také budeme spolupracovat s jakoukoliv bankou, kterou si v rámci Vašeho hypotečního úvěru sami zvolíte nebo s Vaším osobním finančním poradcem.